Помогите с украинским яыком. Проверьте сочинение. Все ли слова правильно употреблены?

У тлумачному словнику слово війна пояснюється як організована збройна боротьба між державами, суспільними станами. У слові війна чуються крики, стогони людей, зойки, плач, благальні очі жінок, дітей. Війна - це велика біда для будь-якої людини. Так було у всі часи. Це загальна біда. Кожен сучасний юнак або дівчина можуть про неї розповісти, ґрунтуючись лише на історичних фактах. Але однієї історії не вистачає, щоб передати увесь той жах, який випробували люди на війні.
Зброя з'явилася одночасно з людством. Рятуючись від голоду, людина удосконалювала знаряддя полювання. А у безперервних зіткненнях із зовнішніми ворогами і внутрішніх конфліктах складалися основи комплексу захисного і наступального спорядження, формувалася тактика і основні прийоми бою. Зараз з кожним днем з'являються нові типи зброї. Вони стали ще жахливіше. Тепер головним їх завданням є уразити велику кількість людей. Усе це говорить тільки про одне - війна буде завжди.
У всі часи поведінка людини на війні була однаковою. Та ж кров, то ж напруга людських сил, то ж спотворене війною обличчя землі. У війні немає боягузів, але немає і чудо-багатирів. У ситуації кривавої бійні проявляється істинна суть людини, і якщо була в нім людяність, то вона лише зміцниться у випробуваннях.
Якими будуть війни майбутнього, неясно, проте очевидно, що велика частина використовуваного сьогодні озброєння є пережитком минулого. Зараз є думка, яка стверджує, що великі війни між державами в майбутньому не будуть. Адже це вже буде не війна на поле битви, а знищення держав атомними бомбами і оружжями масової поразки.
Життя це безцінний подарунок, яким треба дорожити. Треба берегти своє власне життя, радіти кожному прожитому дню, і не в якому випадки не відбирати життя у інших. Ні у кого немає на це право.

1

Ответы и объяснения

2012-11-27T18:30:50+00:00

зброєю масової поразки,випадку, не має.