" Міркування щодо школи майбутнього, якою ви ії уявляєте?" Очень важно что бы не с интернета..

2

Ответы и объяснения

2012-11-25T15:10:01+04:00

Дійсно у багатьох виникає таке питання: « А яка вона школа майбутнього»? Через школу діти пізнають нові явища, навчаються писати і читати. Але цього занадто мало. Сьогодні більшість моїх однолітків мають комп’ютери. По Інтернету можна знайти будь – яку пізнавальну програму, писати реферати. Я хотів би, щоб у школі був у кожного учня комп’ютер. Ми будемо йти до школи , щоб отримувати ще більш знань, які допомогли б нам у майбутньому житті. Я хочу, щоб були нові і поліпшені світлі кабінети, пластикові вікна, мультимедійні дошки,електронні зошити. Спортзал буде з новим обладнанням . Потрібна більш посилена програма англійської мови , бо вже в цей час без знання іноземної мови майбутнє не можливе. У школі майбутнього повинна бути кімната,де б учні могли обговорювати потребу класу, готуватися до олімпіад. Також зробити шкільне радіо, мовну програму, яку буде вести голова учнівського самоврядування, і розповідати про останні події у школі. У майбутньому у вчителів величезне бажання працювати з нами, бо в них буде гідна заробітна плата, адже вони зайняті такою важливою і потрібною справою – вони виховують майбутніх громадян нашої країни.

Ми вже стоїмо на сходинці в світле і радісне майбутнє.     У майбутньому школа буде збудована з прозорого матеріалу. Школярі будуть учитися, сидячи на прозорих стільцях за прозорими партами. Від цього в класах буде дуже багато світла. А якщо батькам заманеться поди­витися на нас, то треба буде лише пройти повз шкільний будинок.

Шкільних предметів у школі майбутнього буде наба­гато більше, ніж сьогодні, але уроки продовжуватимуться не більш як чверть години. Учителів не буде. Замість них кожного з учнів буде навчати персональний комп’ю­тер. У шкільних коридорах висітимуть величезні екрани, на яких можна буде побачити, що у світі сталося цікавого. З нових предметів у школі майбутнього я б запровадив науку чемності, науку дружби, науку добра взагалі.

 

Треба особливу увагу приділити фізичному розвитку школярів. Для цього уроки фізичної культури треба зробити якомога цікавішими й різноманітнішими. Адже крім бігу на сто метрів та лазіння по канату існують і східні бойові мистецтва, і стрільба, і “полювання на лисиць”, і, нарешті, шахи й шашки.

У школі майбутнього, я гадаю, діти будуть навчатися чотири дні на тиждень. П’ятий день буде відведено на самовдосконалення школярів. Для цього всі культурно-просвітницькі й мистецькі установи будуть працювати в цей день лише для школярів і зовсім безкоштовно.

     На завершення хочю додати:Любіть своїх вчителів!!!Школа це гарна мить у вашому житті,ЯКА ЗАПАМ*ЯТАЄТЬСЯ НА ВСЕ ЖИТТЯ!

2012-11-25T15:24:13+04:00

Я представляю себе школу будущего так!Что она оборудавона системой видеонаблюдения.Она самая лутшая школа во всём мире.Когда я выросту она ещё станет лутше.В место учебников будет електронные учебники.В спорт зал будет очень большим там будет что делать:площядка для футбола,баскетбола,волейбола для пробежки и легкой атлетики
Вот такую школу я представляю в будущем.