Ответы и объяснения

2012-11-24T12:59:59+00:00

Мій тато працює на великій шхуні. Його головна роль-це керувати штурвалом. Коли він повертається додому, завжди розказує мені цікаві історі, розповідає про дельфінів,  китів яких він бачить в морі.

 Одного разу коли він повернувся додому, я попросила його щоб наступного разу взяв мене з собою на шхуну. Він сказав що я дівчинка, а це тільки для хлопців. Я на нього образилась. Він подивився на мене, усміхнувся і сказав такі слова: " Наступного разу на нас чекають великі пригоди!" 

 Ось настав цей день. Ми бистро зібрались і направились  в сторону моря де стоять всі кораблі. Мені було дуже весело і водночас цікаво керувати штурвалом. Та коли наступив вечір, з*явився сильний туман..і почало блискати та гриміти. Тато сказав, що приближається шторм! Коли почався дуже сильний дощ. я сиділа в каюті. Там було дуже добре, але трохи страшно, тому що хвилі колисали шхуну і здавалося що ми зараз перевернемось. Та на щастя все минулось. 

 Коли ми повернулись додому я розказала мамі про нашу пригоду, і про великий шторм. Після того мені було страшно подорожувати з татом в морі, але було і дуже цікаво. тому що я мала ще багато чого побачити та узнати!