Напишіть,будь-ласка,які інноваційні підходи можна запропонувати для збереження та розвитку українських народних традицій та звичаїв?

1

Ответы и объяснения

2012-11-20T00:11:10+04:00

Кожна нація, кожен народ, навіть кожна соціальна група мають свої традиції, звичаї, обряди та свята, становлення яких відбувалося протягом багатьох століть. Зберегти традиції і звичаї свого народу, своїх предків далеко від рідного краю, в іншомовному оточенні, коли вже пройшло більше століття від часу доселення на ці терени, – завдання нелегке. В основному це завдання зберегти звичаї наших батьків і дідів від забуття і передати наступному поколінню лежить на жінках. Вони є тими, хто свято зберігає наші українські традиції в родині.
Незважаючи на невблаганні процеси асиміляції, наші люди прагнуть зберегти в своєму домі українську мову, народні звичаї, культурні, мистецькі та побутові традиції, зрештою, свою національну самобутність. У місцях, де проживає   багато українців, легше боротися з такими проблемами, але в місцевостях, де живуть поодинокі українці, з часом забуваються і рідна мова, і звичаї.
Я вважаю, що допоможуть зберегти та розвинути українські народні традиції, такі заходи:
✓ Національно-патріотичне виховання дітей, підлітків і молоді;
✓ Захист і збереження культурної спадщини як основи культури, турбота про подальший розвиток культури;
✓ Подальший розвиток мистецтва, промислів і ремесла;
✓ Збереження і популяризація історико-краєзнавчих особливостей, традицій та народних звичаїв;
✓ Активізація культурно-мистецької діяльності.