Ответы и объяснения

  • rta
  • умный
2012-11-10T12:18:10+00:00

Я дуже люблю відпочивати на природі. Ходити в ліс, плавати в річці. Але останнім часом ми так забруднили моря і річки, ліси і степи, що стало страшно за майбутні покоління. Зараз багато говорять про охорону природи. У школах ввели предмет екологію. На цих уроках обговорюють ситуацію в навколишньому світі, про те, як легко порушити баланс у природі, а ось відновити порушене дуже складно. Природа сама відновлюється, але дуже повільно, тому люди повинні берегти і охороняти той світ, в якому живуть.
Люди в гонитві за престижністю і грошима винищили багатьох тварин, деякі види яких вже неможливо відновити, або ж залишилися одиниці у деяких цінителів природи. Хижак, переслідуючи тварина, хоче одного - наїстися. Він не вб'є більше, ніж йому потрібно. І в цьому є гармонія, рівновага. Людина ж знищує все, що бачить, йому потрібно все більше і більше. І в результаті він знищить все живе.
Я вважаю що, якщо кожна людина буде дотримуватися чистоти у своєму дворі, в лісі, де гуляє, на підприємстві, на якому працює, наскільки зміниться все навколо! Я сподіваюся, що люди схаменуться, перестануть руйнувати землю, на якій живуть і зрозуміють, що наша планета існує не для одноразового використання.

  • Vlafa
  • середнячок
2012-11-10T15:56:03+00:00

Природа дуже гарна!!!Птахи,риби,дерева.Це все природа.її треба берегти,не руйнувати,а любити.Навіть люди-це  теж природа.