Відомо, що 6 кг карамелі коштують стільки ж, скільки 4.7 кг батончиків, Скільки коштує 1 кг карамелі і 1 кг батончиків, якщо батончики дорожчі за карамель на 1.3 грн.

1

Ответы и объяснения

2012-10-22T17:43:56+00:00

1кг карамели стоит 4,7гр

1 кг батончиков стоит 6 гр.

ответ вытаекает из условия задачи

 

решение х - цена карамели

 

6*х=4,7*(х+1,3)

х=4,7

батончик на 1,3гр. дороже  4,7+1,3=6