Ответы и объяснения

2012-10-21T20:34:42+04:00

 Сунізм - один з основних напрямків ісламу. Вважається ортодоксальним, "правовірним". Послідовники Сунізму називають себе "ахль ас-Сунна" (людьми Суни), що продовжують діяння і традиції пророка Мухаммеда.також є Християнство - найбільша по числу послідовників світова релігія. Виникла в Палестині навколо особи Ісуса Христа, у результаті Його діяльності, а також діяльності Його найближчих послідовників. Час виникнення Християнство звичайно відносять до 33 р. нашої ери.
  Шиїзм - (від араб. шиа - партія, група прихильників), другий за значенням і числом послідовників (після сунізму) напрямок в ісламі. Шиїзм як течія виник у 2-ій половині 7 століття в Іракові серед арабських племен, що підтримали Алі ібн Абі Таліба, двоюрідного брата і зятя пророка Мухаммеда .Найбільш поширені на цей час релігії є Будиз Індуїзм мусульмани Християнство 

2012-10-21T20:36:22+04:00

Религий множество на нашей планете: Христианство, Мусульманство, Буддизм, Иудаизм – это только малая часть.  Люди поклоняются и веруют в того или иного бога. И  никто не должен осуждать, если человек поклоняется другой религии в отличие от тебя.  У каждого есть право выбора и предпочтения.