Написати невеликий твір на одну з тем:

1.Роби те до чого народжений,будь справедливий і миролюбний громадянин...

2.Пізнаешь істину - ввійде тоді у кров твою сонце.

3. Краще голий та правдивий ніж багатий і беззаконий

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2012-10-21T11:41:53+04:00

Краще голий та правдивий ніж багатий і беззаконий 

Я погоджуюся з цим твердженням, тому що якщо людина є хитрою, лукавою, і цим добуває собі багатство, як то кажуть "йде по трупам", то таку людину наврядчи хтось буде любити й поважати, в неї буде багато знайомих через гроші, але не друзів. І ці знайомі швидко покинуть таку людину, тільки-но в неї закінчаться гроші. Також, якщо серце в беззаконної людини ще не стовідсотковий камінь - в неї будуть постійні муки совісті, що може дуже погано сказатися на психічному стані, й навіть дійти до божевілля.( Також, існує такий факт що сереж багатих людей - найбільше всього самогубств, але не знаю, чи стосується це цього твору, чи ні) 

Якщо ж людина правдива, хоч вона й бідна, в неї нема мук совісті, вона живе чесно - в неї не буде й заздрощів.  Недарма кажуть, що бідні люди є більш багатими, бо вони можуть радіт простим речам, таким як синє небо, яскраве сонечко, зоряне небо та ін. Також, якщо людина живе правдою - вона буде гарним товарищем та робітником, усі будуть іі любити й поважати. 

Висновок - Краще жити чесно, правдою,  нехай й бідно, але ніхто про тебе слова поганого не скаже, ніж заможно, але нечесно - усі будуть тебе ненавидіти. На це існує гарне народне прислів'я - "краще правад в болоті, як неправда в золоті"(ніби так, дословно погано пам'ятаю, але зміст такий)