Ответы и объяснения

2012-10-16T22:04:49+04:00
Я думаю, літо - найкращий час року, тому що тепло, навколо дуже красиво і у нас є чудова можливість відпочити. Літо – час відпусток і канікул. Ми можемо поїхати куди завгодно, проводити час біля річки або озера на свіжої зеленій траві, плавати в теплій воді, або піднятися в гори, або грати в різні ігри, кататися на велосипеді і т.д.
Я розповім самий пам'ятний момент за минулі літні канікули. У липні ми всією родиною їздили в ліс на шашлики. Розвели багаття, приготували м'ясо для смаження і поставили намет. Поки батьки займалися приготуванням обіду я пішов у ліс, щоб нагуляти апетит
Як красивий був ліс у цей день... В повітрі пахло квітами, медом і суницею. Все навколо було зелено, лише стовбури дерев яскраво виділялися на темно-зеленому тлі .Птицы щебечуть на своїй мові, стукає дятел.
І раптом я чую підозрілі звуки... наче хто то прошипів переді мною. Я озирнувся і побачив ...змію! У мене перехопило подих. Я не запам як вона виглядає, тому що сильно перелякався і почав повільно відходити назад, а потім кинувся як можна швидше до нашого табору. Я не став розповідати про події мамі, що б вона не хвилювалася. Незабаром, пообідавши і повеселившись, ми зібралися і поїхали додому.
Ех...Як швидко плине час. Шкода, що не можна відтворити ті моменти ,ті відчуття ,які ти пережив під час канікул. Але залишається вірити, що наступне літо буде таким же незабутнє!