Напишіть есе на тему "Майстерність,філософічність поетичного вираження у творчості М.Зерова, М. Рильського, Є. Плужника".

1

Ответы и объяснения

2012-10-10T20:23:11+00:00

Зеров і Рильський - київські неокласики, тому в їхніх творах часто оспівуються події та явища, віддалені від сучасного їм світу. Основні жанри їх творчості: сонет, олександрин. Дуже часто ці письменники в своїх творах використовували образи-симови, міфічні образи. 

Наприклад, в сонетах Зерова можемо часто зустрічати мотиви пошуку краси у житті, душевної рівноваги. У Рильського навіть в пейзажній ліриці зустрічаємо щось філософічне(приклад: вірш Запахла осінь вялим тютюном, на 1й погляд це звичайна пейзажна лірика, але в цьому віршу ми можемо зрозуміти що стан природи восени автор сприймає як старіння людини і порівнює ці 2 понятття)

У Плужника поема "Галілей" є унікальним явищем літ-ри. 20 ст. Де розповідається про болючі роздуми над тогочасною дійсністю.

Висновок - оці 3 поети завжди в свою творчість вкладали філософський зміст. Коли ми читаємо їх твори ми ніби поринаємо у світ роздумів і почуттів, інколи забуваючи про реальність.

Ну ось, сподіваюся допоможе, більше нічого на думку не спадає)