Ответы и объяснения

2012-10-06T18:33:10+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

На прогулянку в парк ми пішли всім класом разом із учителькою ботаніки. Ми повинні були навчитися збирати гербарій з листів берези та яблуні. Парк перебував недалеко від міста й ми поїхали туди на автобусі, доїхали до кінцевої зупинки й ще небагато пройшли пішки.

 Всі ми знаємо березу - за її гарну білу кору й чорні смужки на ній, а яблоню - за її найсмачніші  та соковиті плоди.

Ми взяли із собою в парк довідники й підручники, щоб по них визначати листи берези та яблуні. По листах дерева й розрізняють. Зрозуміло, їх розрізняють ще й по коріннях, і по стовбурах, по корі, але це ми вже потім будемо вивчати. Кожний з нас сподівався знайти щось особливе.

 Найпростіше шукати березу - її здалеку видно, ні із чим не поплутаєш. Яблуню легко розпізнати по яскравих яблуках: на початку вересня, коли ми були в парку, яблучка вже добре помітні навіть здалеку. Наші дівчатка відразу кинулися збирати яблука та їсти.  Але вони виявилися такі несмачні, кислі, терпкі. Учителька пояснила, що це яблуня дика, а не садова, от і яблука в неї такі не самі їстівні. От які дерева ми довідалися у парку на прогулянці.