1. Прочитай записи, зроблені Васильком під час екскурсії до... angelok2003 новичок 1. Прочитай записи, зроблені Васильком під час екскурсії до парку. простора галявина прив'яла трава притихла берізка пожовкле листя дощові краплини, як сльози кучеряві хмари самотній дуб тиша шелестить шурхіт стукіт сорока-білобока стрекоче дятел білка 2. У якому творі Василько хотів використати свої записи? Назви його. Напиши й ти такий твір. Використай у ньому Василькові записи і свої спостереження

1

Ответы и объяснения

2012-09-26T21:23:48+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Осінній парк.

 

                Одного разу ми з батьками пішли гуляти у парк. Уранці природа ще спала і навкруги панувала тиша.

Ми вийшли на простору галявину. Там на прив*ялій траві блищали дощові краплини, мов сльози, а над нами пролітали великі кучеряві хмари. Посеред поляни розмістився самотній дуб, від якого доносився стукіт дятла. Поруч з дубом, в опалому пожовклому листі, шурхотіла білочка, в пошуках жолудів. Довкола галявини стояли притихлі берізки. В похмурий день особливо чітко виділялись їх чіткі білі стовбури.

І раз від разу було чути стрекотання сороки-білобоки, яка ніби розказувала про наближення зими. І всю цю красу вкриє пухким білим снігом.