Слади невеличку розповідь на тему "День народження". Використай план основної частини.Зачин і кінцівку придумай самостійно. План: 1. Як ти привітаєшся, коли прийдеш до товариша? 2. Як поздоровиш його з днем народження? 3. Як поводитимешся за столом? 4. Як попрощаєшся з господарями?

2

Ответы и объяснения

2012-09-24T19:39:06+04:00

Сьогодні у моєї подруги Оленки день народження.Вона запросила мене на св яткування.абзац- Добрий день,Оленко!Вітаю тебе з днем народження,бажаю тобі всього найкращого.Оленка подякувала і провела мене у кімнату.Там було багато гостей.Ми їли торт.За столом я поводилась чемно.абзац- До побачення, сказала я,коли йшла додому.

2012-09-24T20:35:49+04:00

У мого товариша сьогодні день народження, я піду до нього на свято. Спочатку я привітаюсь із Сашком та його гостями, потім вручу йому подарунок, дарувати я буду великого трансформера, тому що знаю що він їх дуже любить. Потім Сашко проводить мене до святкового столу, правильна поведінка за столом позіціонує вас як людину, з якою приємно мати справу. І навіть під час домашнього обіду не треба сидіти розвалившись, класти лікті на стіл або розмовляти з набитим ротом, а тем паче у гостях, тому я буду дуже ввічливим. коли мені буде пора йти додому, я скажу всім до побачення і піду.