Прочитайте текст. Випишіть Реченя з другорядними членами,вираженими неозначеною формою дієслова.

Усе життя Петра Дорошенка зіткане з моментів величних, гірких, трагічних, часом дивовижних. Воно від початку до кінця було підпорядковане завданю зібрати докупи українські землі, визволити Україну, зробити її незалежною, сомостійною державою. На той час його намір не міг сповнитися. Ледве гетьманові вдалося неймовірними зусилями нейтралізувати якусь одну силу ( шлхетсько - польську, російсько- самодержавну, терецько - татарську), як втручалися дві інші.
Петро Дорошенко добре знав Переяславські статті, за якими Украъна об'єдналася з Росією на принципах конфедераціїю Росія зобов'язувалася не вести з Польщею та Туреччиною жодних переговорів за спиною України. Усе це незабаром було відкинуто, Розтоптано. Витолочене стебло та колос того потопту й намагався підняти Петро Дорошенкою З Виговським ходив походом під Конотоп проти російського війська, підписав Гадяцький договір. За цією угодою Українаверталася до Польщі, як Велике князівство Руське, подібно до князівства Литовського, зі своїми фінансами, з урівнянням православ'я з католицтвом, з двома академіями, участю в сеймі. Але Росія примусила старшин підписати фальсифікований Переяславський договір. Козацька рада в Чигірині вимагала повернути козацькі вольності, та було вже пізною Для Дорошенка то була гірка наука на все життя.

1

Ответы и объяснения

2012-09-11T04:18:43+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Воно від початку до кінця було підпорядковане завданю зібрати докупи українські землі, визволити Україну, зробити її незалежною, сомостійною державою.