Ответы и объяснения

2012-09-05T10:20:38+04:00

          Почитай правило и напиши сам.

У вживається для того, щоб уникнути збігу приголосних, важких для вимови:

Між приголосними: Вогники жовтіють у вікнах, дими йдуть у небо запашні (О. Гончар). Цілив у ворону, а попав у корову (Народна мудрість). На початку речення перед приголосним: У присмерку літають ластівки так низько (Д. Павличко). У вовки з кобилячим хвостом не сунься (Прислів'я). Незалежно від закінчення попереднього слова перед наступними в, ф, а також перед сполученнями літер льв, св, тв, хв тощо: Не спитавши броду не сунься у воду(Приказка). Велике значення у формуванні характеру має самовиховання. Після паузи, що на письмі позначається комою, крапкою з комою, двокрапкою, тире, дужкою й крапками, перед приголосним: Стоїть на видноколі мати — у неї вчись (Б. Олійник). Він навчався… у Тернополі.

В уживається для того, щоб уникнути збігу голосних:

Між голосними: У нього в очах засвітилась відрада (Панас Мирний). Були в Одесі. Прочитала в оголошенні. На початку речення перед голосними: В очі лисицею, а позаочі вовчицею (Прислів'я). Після голосного перед більшістю приголосних (крім в, ф, льв, св, хв тощо): Пішла в садок вишневий (Т. Шевченко). Шила в мішку не сховаєш (Народна мудрість).

е слово стоит? 

2012-09-05T10:24:08+04:00

Якщо це початок речення, то немає різниці. Якщо попереду є інші слова, то чергування голосних і приголосних.(я дивився в небо, глянув у небо)