Ответы и объяснения

2012-05-24T21:04:16+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

* уууу, як це мені знайомо, уууу *

 

Людина завжди стоїть перед вибором. Іноді його зробити складно, іноді - легко. Але, скільки б людина не прожила, вона завжди подумає на тим, що було б, якби она зробила інший вибір.

Гамлет хотів бути чесним та справедливим. Він навіть таким і був, проте, коли суспільство низьке й недалеке, воно буде намагатися знищити тебе до свого рівня. Дуже прикро, невимовно прикро, коли через твою боротьбу страждають інші. Адже Гамлет по-справжньому любив Офелію, так, як не могли любити її й "тисяча мужів", за його власним висловлюванням. І коли вже ти втратив все, що було тобі дороге, залишається питання про вибір. Знову той вибір  - між злом і добром, між помстою і прощенням, можливо, навіть між пеклом й раєм. Хіба сьогодні таких питань немає? Звісно, вони можуть бути не такими глобальними, не такими великими й складними, але все ж...

Вічністю називається те, що завжди буде жити й передаватися між людьми. Фактично, якщо щезне людство, щезне й вічність. Бо ніхто не буде більше її  уявляти, ніхто не буде її поповнювати новими образами, новими історіями і звершеннями. І серед цих героїв, численних героїв людства, на вічність зречений і Гамлет, його історія. Історія про боротьбу, про вибір, про міцне й палке людське серце, яке все ж так легко розбити, про кохання, яке, можливо, є перепоною, а, можливо, вказівкою до чогось вищого. Тому Гамлет і вічний образ. Бо він блукає серед нас. Завжди.