За 2кг яблук і 3кг груш заплатили 31,8 грн.
Скільки коштуе 1кг груш,якщо 1кг яблук коштуе 7,8 грн.?

1

Ответы и объяснения

2014-04-14T23:17:46+04:00
1) 7,8 х 2 = 15,6 (грн.) - заплатили за яблука;
2) 31,8 - 15,6 = 16,2 (грн.) - заплатили за груші;
3) 16,2 : 3 = 5,4 (грн)
Відповідь: 1 кг груш коштує 5,4 грн.