Ответы и объяснения

2014-04-14T18:22:56+00:00
"У якій країні я б хотів жить?"
Нещодавно я задумалась: у якій країні я хочу жити? Відповідь була неоднозначною: там,де жити добре.Але ж де так добре?Мабуть,в мозок кожної людини приходила така думка.
Проживаючи в Україні майже кожен думає переїхати туди,де є порядки і усе контролюється державою і законом.Така "казка" існує в Європейських країнах,США,Великій Британії.Усіх тягне туди.Проте,чи дійсно там так солодко і добре?Вивчаючи кожну з них бачиш як світлі,так і темні сторони.
Кажуть,добре там,де нас нема.Це абсолютно вірно.Шукаючи собі "невидимі" ідеали і проводячи себе у пошуках щастя,ми так і не знаходимо того ідеалу,який ми так довго шукали.Усюди є свої недоліки.Як є недоліки,то нам це не подобається.
Я думаю,що треба припинити ці полювання за прекрасним,і творити це прекрасне у своїй країні.Інші країни стали країнами мрій через важку працю людей і влади над країною.
Нема того,чого тобі не вистачає?Створи!Хіба це важко?!З кожного з нас починається демократична країна - країна людських мрій,з малесеньких цеглиночок:бажань і діла.Тоді наша Україна буде Раєм на Землі!