Ответы и объяснения

2014-04-13T19:22:32+04:00
Я впевнена, що на сьогоднішній день не існує такої людини, яка б не слухала музику. Ми чуємо її щодня, навіть мимоволі: по телевізору, в транспорті, на вулиці…Музика нас оточує всюди.
Але кожна людина різна, різні смаки і щодо музики. Можна сказати, що «скільки людей, стільки і музичних смаків». Існує багато стилів, жанрів і напрямків музики. Найвідоміші з них, це: рок-н-рол, рок, поп, R&B, хіп-хоп, метал, панк, хаус, техно, dubstep, класична музика. Щодо класичної музики, то, на жаль вона займає далеко не перше місце серед сучасної молоді. Зараз її майже ніяк не пропагують. Рідко її можна почути по радіо чи по телевізору. Серед визнаних шедеврів класичної музики мені подобаються Людвіг ван Бетховен та Нікколо Паганіні. Із задоволенням слухаю їхні композиції, вони допомагають поринути у власні думки, розслабитись, замислитись над чимось вічним…
 
Щодо моїх вподобань в музиці, то вони дуже різні. Я не виділяю якийсь один стиль в  музиці. Все залежить від настрою. Кожен день несе в собі щось нове: нові емоції, враження, відчуття. І все це незмінно протікає під ритм запальної, сумної, чи спокійної музики. Вона піднімає настрій і вгамовує душевний біль, занурює у спогади, чи дарує нову мрію. Музика навіть відкриває нові емоції! Наприклад, після походу на концерт улюбленої групи, я отримую неймовірний заряд енергії, позитиву, сил, це такий собі, по-суті, викид ендорфіну!
На мою думку, музика допомагає жити. Я не уявляю своє життя без музичних цетрів, колонок, навушників і плеєру. Без музики життя неяскраве, жити важко, нудно і нецікаво.