Ответы и объяснения

2012-05-09T09:48:16+04:00

у меня вот есть письмо только оно на укр.языке нам на олимпиаде задавали,хочешь переведи  и все

 

Шановний , Тарас Григорович Шевченко !                                                            Мене звуть ..... . Я навчаюсь у  6-му класі.   Із шкільних предметів мені дуже  подобається вивчати історію України, англійську та німецьку мову  . Ще я вивчаю українську мову, бо нова держава і ми повинні знати себе від а до я, а якщо ми не знатимемо мови та історії нашої держави, то ми не будемо її повноцінними громадянами. Також я дуже люблю читати  детективи та українські народні казки.

Я давно збиралася написати вам листа , та поділитися  думками, мріями, розповісти, як у свої одинадцять років я здатна сприймати життя, що мене турбує та непокоїть.

 У школі ми вчимо вашу  творчість.  Кожен учень знає ваш заповіт напам'ять .

 Вже пройшло багато років , як Україна стала вільною державою. З того часу у нас є свій Президент. Вам , Тарас Шевченко , може,     не дуже зрозуміле це слово. Бо тоді головними були царі і  гетьмани. А от ми , не уявляємо України без Президента. Ми іншої Батьківщини не знаємо.

У кожного з нас своя доля, своє призначення. Але головне, на мою думку, - залишити добрий слід на землі, в метушні не загубити все найкраще, що дали нам батьки. Ви змогли з цим справитися  і стали однією з найвеличніших постатей української літератури та української держави.Ви  закликаєте  нас: «Свою Україну любіть, Любіть її... Во время люте, В остатню тяжкую минуту За неї Господа моліть» . Я  хочу, щоб ваши  слова почули усі люди нашої планети .

Я  усім серцем непокоюсь за свою державу в цілому і за кожну людину. Дорогий, Тарас Григорович, а  хотіли б ви зараз   жити в сучасній Україні і продовжувати свою творчість?

Я рада , що вислухали мене . Всього вам найкращого!

Чекаю від вас листа .                                                                                                  ........имя

21.11.11