Подумай для чого люди тримають удома котів. Напишите про це текст-міркування (5-7 речень).

1

Ответы и объяснения

2014-04-10T20:17:36+00:00
Коти дуже милі створіння, у ниж дуже гарні очі і красиві мордочки. Котики ніжні, кумедні, кмітливі і грайливі. Їх шерсть м’яка і шовковиста. Кота можна вважати домашнім лікарем, бо він знімає стрес, заспокоює нерви. Котик заспіває вам свої найкращі колискові. Він завжди поруч як швидка допомога і вірний друг. Ще коти ловлять мишей і пацюків. Я дуже люблю котів за їх м’який характер і зовнішню красу.
У мене вдома живе чорний ангорський кіт, він мій домашній улюбленець. Кіт дуже великий, міцної статури, справжній боєць. У нього довга шовковиста шерсть, м’яка і ніжна. Я люблю його гладити і муркотун завжди у мене під рукою. Через великі жовті очі, кіт нагадує мені сову, у нього розумний пронизливий погляд. На моєму письмовому столі котик часто наводить лад, зміта олівці і ручки, любить грітися біля комп’ютера. Уроки робимо разом. А наніч він співає мені свої кращі пісеньки. Я дуже люблю свого кота і точно знаю , що це у нас взаємно.
Для чого люди тримають удома котів
Коти , вони такі пухнасті і чарівні.Усі вони зачаровують нас своїми синьо-блакитними очима , і хвостиком , який пінімається до сонця і неба.Усі коти такі ласкаві, а ще мають лікувальні функції. Так звана “кототерапія”, яка уже допомогла багатьом хворим людям. Ми тримаєио котиків удома , аби насолодитися ними : погратися і просто порадіти за те , що коло нас живе такий яскравий представник тваринного світу, який , як і собака , ніколи не зрадить – завжди допоможе .Коти – щось дуже неймовірне.Я дуже люблю цих милих створінь , бо вони найкращі!