Ответы и объяснения

2014-04-13T12:14:40+00:00
\1.   Пірати. (Морські розбійники. Вони живуть за певними законами та правила¬ми. Були часи, коли піратство щеалізовувалй, а образ пірата вважали роман¬тичним. Проте згодом усе змінилося.) 

2.   Найбільша цінність для піратів. (Понад усе пірати цінують гроші. Жага до ба¬гатства зіпсувала їх, зробила жадібними, лицемірними, підступними, позбави¬ла їх людяності.) 

3.   Якими є пірати у творі? (Передусім серед піратів панує недовіра один до од¬ного, ненависть. Кожен думає лише про себе. Вони прагнуть збагатитися за всяку ціну.) 

4.   Пірати за наших часів. (Піратство існує і нині. Наприклад, в африканській країні Сомалі пірати заробляють собі на життя, нападаючи на судна.) 

5.   Моє ставлення до піратів. 
Джон Сільвер, він же Довгий Джон, він же Окорок - кок на "Еспаньйолу", потім ватажок збунтованих піратів. 50 років (за словами самого Сільвера). Говорили, що "в молодості він був школярем і, якщо захоче, може розмовляти, як по книзі". На "моржів" у Флінта виконував обов'язки квартирмейстера, що на піратських кораблях означало "командир абордажною групи" [1], (на відміну від посади з тією ж назвою в сухопутних військах і на флотах різних держав. Тобто не від слова "квартира", а від "квотер- ДЕК "