Ответы и объяснения

2014-04-10T19:02:28+04:00
Що таке зрада?

Зрадник-це людина, яка зрадила своїх і переметнувся до клану чужих, ворогів, лиходіїв. Це на війні зрозуміло, хто свій, хто чужий, а ось в мирному житті, де ця межа, межа, лінія, що проходить між своїми і чужими? І якщо риба шукає, де глибше, а людина де краще, те, що тоді можна назвати зрадою? 

Історія перша 
Було кохання. Він і вона, рука в руку та інша романтика, і «полуниця в шампанському». Потім ДТП і він інвалід, лежачий, не встає, не ходить. І відразу - не має роботи, немає друзів і вона, вона теж пішла. Пішла спокійно, без істерик, а чого істерія, коли і так все зрозуміло? Майбутнього у нього немає, а у неї - є. Звичайно, можна назвати її - зрадницею, яка кинула людину в біді, а можна - розумною жінкою, яка не захотіла гробити свою єдину життя. У кінці-то кінців, в цьому світі кожен сам за себе, чи не так? 

Відступ .... 
Моє покоління, напевно, я зараз здивую вісімнадцятирічних створінь, було виховане на романі А. Екзюпері «Маленький принц» і життя ми будували (та чого приховувати, будуємо до цих пір) спираючись на головну фразу цього роману: «Ми відповідаємо за тих, кого приручили ». Такий підхід, звичайно, мало сприяє легкому ковзанню по життю, це точно, але зате і поняття «зрада» виключає апріорі. Ось тільки чи легко бути у відповіді, за тих, кого приручили?