Скластии невелику розповідь, використовуючи дієслова: вирішив, пішов, ходив, стомився, зупинився, присів, відпочив, повернувся.

2

Ответы и объяснения

2014-04-10T10:24:18+00:00
Якось Василь вирiшив пiти до лiсу по гриби. Пiшов у найближчий хвойний лiс.Ходив-ходив по лiсу i стомився..Зупинився бiля найближчого деревця,бачить пеньок.ВIн присiв на нього.Трохи вiдпочив i пiшов далi.НiЧОГО НЕ ЗНАЙШОВШИ вАСИЛЬКО ПОВЕРНУВСЯ ДОДОМУ
2014-04-10T11:07:14+00:00
Олег вирішив вступити в клуб відмінників . От і пішов він до Петрика і сказав , що хоче поступити в клуб . (абзац)Я з радістю візьму тебе в клуб , але ти маєш нам довести , що ти відмінник - зроби реферат по тварині на вибір. Так ми всіх приймаєм . Такі правила клуба.-мовив Петрик.                                                                                                                   (абзац)Олег вибрав синичку.Він довго ходив по її слідах і стомився. зупинився він біля лавочки, яка стояла біля старого високого дуба.Він присів  , відпочив . І далі почав слідкувати за синичкою .Виявляється  , що він натрапив на домівку синичок.Іминно на дереві було не одне , не два а цілих шістнадцять гнізд синиць . Він не став турбувати синиць . А повернувся до Петрика , віддав йому реферат.Петрика взяли у клуб відмінників.