Напишите пажалуста
Контрольний твір роздум про вчинки людей на основі власних спростережень і вражень в художньому стилі.
твір іменини

1

Ответы и объяснения

2014-04-09T22:57:03+04:00
Є такі ситуації, коли слід поступитися власними зручностями заради інших людей: запропонувати сісти в транспорті літньому пасажирові, відвідати хворого товариша, позбирати сміття на березі річки, потурбуватися про безпритульну тварину тощо. Такі дії є виявами моральної активності, вони свідчать про небайдуже ставлення до інших і також є, безперечно, добрими вчинками.
Слово «вчинок» в етиці вживають і в іншому, вужчому, значенні, маючи на увазі дію, спрямовану на утвердження певних моральних цінностей у ситуації, де ці цінності беруть під сумнів або заперечують. Наприклад, у гурті підлітків, де нормальним і навіть геройським уважають вживання брутальних слів, вчинком буде просте невживання лайок. Адже своїм чемним мовленням ми утверджуватимемо моральні правила поведінки, якими нехтують у такій групі. При цьому треба бути готовим до того, що інші витлумачать такі дії як негідні, смішні, навіть боягузливі. Адже підлітки часто хизуються тим, що заперечують правила, встановлені, як вони вважають, дорослими. Отже, звичайне дотримання усталених правил спілкування в описаній ситуації буде1 моральним учинком, бо вимагатиме від мас зусиль над собою: значно зручніше н компанії приятелів бути таким, як і вони.
Моральний вчинок часто є ризикованим. Зрозуміло, і її ких учинків за життя може бути небагато або її узагалі не ( Людей, готових до моральних учинків, часом називають дошукачами або й диваками. З ними не завжди легко спілі тися. Буває так, що за життя вони лишаються самотніми, завжди розуміють інші, але саме такі люди утверджують ральні істини, що згодом стають загальновизнаними.