Ответы и объяснения

2014-04-09T22:22:53+04:00
Суспільство у якому я хочу жити 
Я хочу жити в цивілізованому демократичному суспільстві де всі люди мають рівні права та обов’язки, де люди поважають честь та гідність інших людей. Де всі громадяни працюють і це їм принось задоволення і де вони не думають на які гроші прожити завтра, а знають що держава ніколи їх не кине на призволяще ,і я хочу зайти способи змінити суспільства щоб жити в такому в якому я хочу жити 
Для того щоб відповісти на це питання треба визначити що є таке суспільство та яким воно було раніше 
Суспі́льство — це організована сукупність людей, об'єднаних характерными для них відносинами на певному ступені історичного розвитку. Суспільство — також соціальна самодостатня система, заснована на співпраці людей і зі своєю власною динамічною системою взаємозв'язків його членів, об'єднаних сімейними узами, груповими, становими, класові¬ми та національними відносинами. 
Перші види суспільства з’явилися ще за часів печерних людей бо плем’я це теж соціум і за тисячі років суспільство змінилося і стало таким яке є зараз. Але визначення не змінилось тому щоб змінити суспільство треба змінювати фактори які його формують, а саме люди та відносини між ними і форма організації . 
Перше це люди які є головною складовою суспільства. А що можна змінити в людях? По-перше це характер, звички, менталітет і не змінивши цього навряд чи можна побудувати гарне суспільство і це ми бачимо на прикладі спроби побудови комуністичне суспільство. Але ні про які зміни суспільства неможливі з неосвіченими людьми свідомість яких недостатньо сформована 
Друге це зв’язки між людьми, а саме сімейні,соціальні ,національні ,службові,торгові і тд. Але нажаль змінити їх майже неможливо, можна тільки прослідкувати за їх законністю та правильністю 
Трете це форма організації,вони бувають різні і як казав один з просвітитилей є три форми організації суспільства монархія деспотія та демократія. І в суспільстві обов'язково комусь повинна належить влада бо якщо не буде сили яка стане скеровувати його правильному напрямку суспільство просто розвалиться І цей фактор на мою думку найшвидший спосіб побудувати нове суспільство. 
Так як часто суспільство асоціюють з державою або окремим регіоном проблеми треба вирішувати в глобальному масштабі. Люди повинні знайти собі такого лідера який зможе в максимальному обсязі задовольнити вимогу людей. Він повинен стати героєм який поведе за собою націю до кращого майбутьньго. 
В майбутьньму я прикладу максимум зусиль, щоб приблизити мою мрію про ідеальне суспільство у якому я хочу жити, бо саме від нас залежить, яким воно дістанеться нашим дітям та онукам ,і ми, нове покоління, повинні його передати їм кращим, чим воно дісталось нам.