Складіть текст ( розповіть чи опис) про одну домашніх тварин- кота,песика, морську свинкку, акваріумних рибок Але спочатку домовтеся, про кого буде цей текст і який він буде

1
памагите пожалуста
а мень ше нельзя
ось мінімальний розмір)) Котик — домашня тварина. Шубка у нього пухнаста, сіренька, шовкова. У мого Мурчика зубки гострі, вуса довгі, вушка чуткі, а очі подібні до вогників. Лащиться котик, вигинається, хвостиком махає, оченята заплющує, пісеньку співає. Я люблю свого котика

Ответы и объяснения

2014-04-07T16:07:41+00:00
Мій котик

Я дуже люблю тваринок. Якось, повертаючись зі школи, побачила на подвір'ї гарного пухнастого котика і взяла його додому.
Вушка в мого улюбленця завжди розкішні, проте насторожені. Мають вони форму трикутника. Якого кольору очі? Зелені, лагідні. У мене таке враження, що котик Васько завжди підсміюється — така у нього хитрувата мордочка.
А як приємно його гладити! Шерсть у хитрунчика блискуча, пухнаста, темно-сірого кольору. На грудях та вушках білі плямочки. Лапки у котика м'якенькі, схожі на подушечки. Хвостик пухнастенький, інколи закручений бубликом.
Васько любить гратися будь-чим, а найбільше — м'ячиком. Влітку гріється на сонечку на подвір'ї, а взимку — біля пічки.
Я люблю тримати його на колінах і розмовляти з ним. Здається, він усе розуміє. І якщо я йому жаліюсь, горнеться до мене і лиже руки.