Як ти загартовуєш своє здоров я ? напиши про це текст-розповидь 5-7 речень!!!!!!!!!!!!!!!!! ПОМОГИТЕ ПЛИС!! ЗАВТРО В ШКОЛУ!!

2

Ответы и объяснения

  • fdsf
  • новичок
2012-05-02T14:44:37+04:00

Загартовування дітей потрібно проводити постійно або взагалі не проводити. Тому, що якщо виконувати процедури час від часу, то ніякого ефекту Ви не отримаєте. Якщо малюк трохи занедужав, не завершуйте курс гартуйте, тільки знизьте ступінь впливу.

Ніколи не проводьте загартовування малюка, якщо він у поганому настрої, примхливий. Постарайтеся заспокоїти дитину і тільки тоді починайте процедуру. Якщо проводити загартовування дитини, коли він плаче або вередує, процедура може призвести навіть до захворювання дитини.

Сонце, повітря і вода!

Це основні Ваші помічники у справі загартування дітей. Тільки не думайте, що вдихання загазованого повітря мегаполісу може загартувати малюка. Тільки чисте повітря лісів, степів або паркових зон може дійсно оздоровити. До використання сонця необхідно також ставитися з обережністю. Не приймайте сонячні ванни в період з 11-ти до 16-ї години, коли сонце найбільш активне.

Лучший Ответ!
2012-05-02T14:48:16+04:00

дополнение: Загортовування- це виконання процедур і вправ, які допомагають організму ставати міцнішим, витривалішим, стійкішим до несприятливих чинників навколишнього середовища.Це надійний засіб профілактики застудних захворювань!

Так же є 3 види загартовування:

1) це загартовування повітрям- повітряні ванни, відпочинок у лісі, ходіння босоніж, зимові види спорту.

2) загартовування водою-розтирання вологим рушником, обливання, купання, ванни для ніг, контрасний душ.

3)загартовування сонцем- сонячні ванни, помірне засмагання,  рухливі ігри на пляжі.