Помогите пожалуйста
Написати твір на тему "Дружба і кохання в житті Онєгина"

1
или на тему " Два зізнання в коханні"
помогите плиз

Ответы и объяснения

2014-04-05T12:49:20+00:00
Фігура Онєгіна , якщо в ній розібратися більш пильно , не так вже приваблива , як здається на перший погляд. У Онєгіні немає нічого видатного. Він безцільно розтрачує юність на петербурзьких балах , не маючи в житті гідного заняття . Не дивно , що незабаром він вирішує виїхати в село.Однак і село нічого не змінює для Онєгіна. Автор пише про це так: «Село , де нудьгував Євгеній ...». У цій онегинской нудьзі є навіть якась аморальність. Після смерті дядька Онєгіна в селі спілкуватися було рішуче ні з ким. Євген знайомитися з Ленським . Їх Пушкін назвав " від робити нічого друзі " . Дійсно це так і було - Ленський був наївний і недосвідчений , світської і тим більше справжнього життя не знав і пристосуватися до неї не міг , Онєгіну просто було нудно , до того ж хандра . Онєгін був старше Ленського , життям навчений , досвідчений - звідси його жартівливе і іронічне ставлення до романтичної натурі Ленського.
Плід романтичного уяви Ленського - його любов до Ольги . Ольгу він не любив , скоріше любив її образ , який сам створив . Ольга - провінційна , звичайна панночка , про яку Онєгін сказав так: " Я вибрав би іншу , коли б був як ти , поет ...". І чому Євген впевнений , що сам не може полюбити ? Він зустрів " іншу" - Тетяну Ларіну , яка зізналася йому в любові. Тетяна , як і Ленський в реального Онєгіна закохана не повністю, а в його образ , який вона створила на основі прочитаних сентиментальних книг. А Онєгін що ж ?Євгеній Онєгін і Тетяна ЛарінаДушевна нудьга Онєгіна проявилася і у відносинах з Тетяною . Навіть побачивши в ній витончену натуру , Євген не зважився зробити крок , від якого його життя могло б змінитися. А одумався він занадто пізно . Тепер вся подальша його життя була переповнена розчаруванням.Євген боїться полюбити , боїться пробудити втрачені почуття за час перебування у світському суспільстві . Адже саме в світському суспільстві , любити і дружити він по- справжньому розучився . Замість цих понять там наклеп , громадську думку і брехня. Саме громадська думка погубило Ленського і Онєгіна !
Сварка Онєгіна і Ленського сталася на балу. Двічі Онєгін запросив Ольгу на танець. Романтичні , рожеві мрії Ленського розтанули - в танці Ольги з Онєгіним він бачить зраду . Але ні для Онєгіна , ні для Ольги це звичайно зовсім не зрада . Ленський викликає Онєгіна на дуель.Чому ж Онєгін не міг все з'ясувати мирним шляхом , не зміг просто порозуміється з Ленським , уникнувши дуелі ? Як не дивно , йому завадило громадську думку. Навіть у глушині, в селі воно мало вагу . Для Онєгіна воно було сильніше дружби. Онєгін вбиває на дуелі Ленського.
Ольга Ларіна погорювали , поплакала і зрештою вийшла заміж за військового , з яким незабаром поїхала. Так пройшла її "любов" до Ленського . Тетяна Ларіна Ленського НЕ розлюбила - після дуелі вона "повинна ... ненавидіти вбивцю брата свого" . Але не може - її почуття до Онєгіна стали ще складніше. Справжню сутність Євгена вона розуміє все більше. Він розкривається для неї по- справжньому. Але вона його не може розлюбити . Напевно вже ніколи ...
У світському суспільстві , в Петербурзі , знову зустрічаються Онєгін і Ларіна. Тетяна заміжня , а Євген тільки повернувся з мандрівки . Коли він побачив в Тетяні світську даму , в ньому прокинулася любов до неї. Кілька років тому в любові до неї він відмовив. Не змінилася Тетяна - Онєгін змінився. Він зміг полюбити. Але пізно . Тетяна " іншому віддана " і буде " вік йому вірна " . І хоча вона вийшла заміж не по любові , зруйнувати життя люблячого її чоловіка вона не може ...