Ответы и объяснения

2014-04-04T10:30:09+00:00
Створюючи образ свого часу і людини епохи , Пушкін в романі «Євгеній Онєгін» доніс і особисте уявлення про ідеал російської жінки. Ідеал поета - Тетяна. Пушкін так і говорить про неї : «Милий ідеал ». Звичайно , Тетяна Ларіна - це мрія , подання поета про те , якою має бути жінка , щоб нею захоплювалися і любили. При першому знайомстві з героїнею ми бачимо , що поет виділяє її серед інших представниць дворянства. Пушкін підкреслює , що Тетяна любить природу , зиму , катання на санках. Саме казки няні , російська природа , старовинні звичаї , які дотримувалися в сім'ї , зробили Тетяну « руською душею ». Тетяна багато в чому схожа на інших дівчат : вона вірить снам , картковим ворожінням, преданьям старовини. Але було щось таке , що відрізняло її від всіх інших , що робило її у власній родині чужий. До батьків вона не лащилася , з дітьми майже не грала і рукоділлям не займалася.
Але була дуже мрійливою , жила особливої ​​внутрішньої життям. У ній немає кокетства й удавання . Велику роль у житті Тетяни грали книги. Саме вони сформували її душевні якості і внутрішній світ. Допитлива від природи , вона шукає відповіді на її запитання у матері , батька , няні. Але відповідей не отримує. Їх вона намагається знайти в книгах. Про життя і любові Тетяна судить по прочитаних романів . У них вона бачить інше життя , що відрізняється від життя її кола.
Вона думає , що все це не придумано автором , а існує. І героїня впевнена , що їй теж належить зустріти таких людей і пожити таким життям . Не дивно , що , зустрівши Онєгіна , що відрізняється від усіх їй знайомих молодих людей , Тетяна приймає його за героя роману і закохується. Взагалі , Тетяна - натура поетична , висока , одухотворена . Приваблює в Тетяні її відкритість і прямота . Хоча в усі часи не прийнято було дівчині першу зізнаватися в коханні , але засуджувати за це Тетяну важко .Що то цього вибери що небудь.