У чому полягає сенс життя твір на 1 тетрадный лист НЕ С ИНТЕРНЕТА

1

Ответы и объяснения

2014-04-03T19:54:48+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
Кожна людина має право на саме цінніше-життя. Життя людини полягає у тому, щоб прожити його з сенсом та залишити після себе відбиток на цій землі. Потрібно посадити дерево,побудувати дім,виростити сина.Потрібно радіти життю кожну хвилину та секунду, тому що невідомо що з вами трапиться завтра .Отже, сенс життя це духовна проблема, вона має спільні риси з визначенням «мети існування», яку ціль існування має людство. Значне місце посідає духовне й моральне становлення нас, як особистості. Якщо сенс буття це духовна проблема, ми не маємо права забувати про моральні цінності, тому що це вже є навіть вивченням етичної та психологічних галузей. За допомогою моральних цінностей ми можемо дати людині об’єктивну оцінку у реальній дійсності


Людина - єдина істота, яка усвідомлює свою смертність. З цим пов'язане питання про зміст і мету життя, роздуми над яким є для багатьох вихідним пунктом у виробленні "лінії життя".