Усі люблять канікули , тому що під час канікул можна відпочити і добре провести час. Можна робити , що хочеш , не потрібно рано вставати , і не потрібно робити домашні завдання . Можна подорожувати , займатися улюбленими видами спорту або іншими захопленнями.
Найбільше я люблю літні канікули , тому що вони найбільш тривалі . А зараз я хочу вам розповісти про літні канікули , які я провів у Криму .
Я був там вперше. Я багато років мріяв поїхати до Криму , але наша сім'я не могла цього собі дозволити. Цього літа мій батько сказав , що ми можемо поїхати на Чорне море . Я не міг повірити своїм вухам. Я перепитав його , чи не жартує він , але він сказав, що вже купив квитки на поїзд до Сімферополя.
5 липня ми виїхали з Києва до Сімферополя на поїзді. Але метою нашої подорожі була Алушта , тому від Сімферополя до Алушти ми добиралися на тролейбусі. Коли ми доїхали до Кримських гір , я був вражений мальовничими видами , які раніше бачив тільки на картинках. Дорога петляла серед гір і незабаром ми досягли Ангарського перевалу . Це була найвища точка нашого шляху , тому потім ми стали спускатися і , нарешті , приїхали в Алушту.
Алушта - один з найбільших міст Криму . Вона розташована на березі моря в долині , оточеній високими красивими горами. Звичайно , головний скарб Алушти - це чудове Чорне море!
Це був чудовий час . Ми плавали , гуляли по березі моря і відвідали багато цікавих місць. Найбільше мене вразила екскурсія в Долину привидів , яка знаходиться недалеко від Алушти . Долина привидів - це фантастичний , нереальний пейзаж! Гігантські кам'яні стовпи , створені в результаті вітрової ерозії. Це було неймовірне видовище , я ніколи не бачив нічого подібного!
Ми їздили також на водоспад Джур- Джур , в Мармурову печеру і в Червону печеру. У Мармуровій печері є кілька підземних залів із сталактитами і сталагмітами незвичайних форм, що нагадують людей і тварин. А в Червоній печері протікає підземна річка .
Це були чудові і незабутні дні ; я хотів би провести там більше часу. Мої канікули були дуже насиченими і радісними. Я отримав море задоволення. Мені здається , що Крим - це справжній рай на землі. Я мрію знову повернутися туди .

1

Ответы и объяснения