Пожалуйста!!!! напишите аргументы на тему: "каким должен быть настоящий учитель?" и аргумент из жизни!

1

Ответы и объяснения

2014-04-02T16:59:33+04:00
Як же я уявляю собі образ ідеального вчителя? Діяльність вчителя не обмежується лише передачею знань. Більшою частиною від нього залежиь виховання в учнів загальнолюдських цінностей, почуттів. Діти зазвичай наслідують дії старших,авторитетних для них людей. В першу чергу вони копіюють своїх батьків. Але іноді вчитель стає для них авторитетнішим для них.
У серці педагога мають знайти місце такі прекрасні якості, як доброзичливість, милосердя. Учитель повинен уміти прощати(не тримати зла на учнів за помилки чи провини). Ідеальний вчитель- це людина, яка виховує особистостей, поважає думку свого учня, розуміє і дає право на помилку. Вчительповинен бути другом, старшим другом в якого є свій досвіт життя і в будь-якій ситуації його думка повинна звучати, як порада, але ніколи як наказ щоб учень міг обиратита вчитися на помилках.
Вчитель повинен вміти виховувати через викладання свого предмету. Для нього важливо єдине, не завчені знання які викладаються в книжці, його ціллю повинно бути навчити учня вчитися, усе своє життя. Він повинен вміти сформувати інтерес до свого предмету. В такого вчителя уроки не повинні бути схожі, в навчанні повинна бути якась оригінальність, свій підхід. Тоді його учні ніколи не будуть зриватися з-за парт, як тільки задзвонить дзвоник. 
Мені дуже хочеться, щоб у кожному вчителі були такі якості. І я рада, що в нашій школі є такі вчителя.