Основи здоровя
практична робота
реферат на тему " Вплив мобільного телефона на здоровя підлітків"

1

Ответы и объяснения

2014-03-31T21:39:23+04:00
Суперечки на цю тему йдуть вже не один рік: небезпечні для здоров'я мобільні телефони? Проводяться дослідження, публікуються результати експериментів, висуваються і спростовуються припущення. Користувачів стільникового зв'язку хвилює це питання, однак скільки-небудь зрозумілої відповіді на нього поки не дав ніхто: ні науковці, ні офіційна медицина, ні виробники стільникових телефонів. Одні фахівці кажуть, що стільниковий телефон небезпечний не більше, ніж будь-які побутові прилади, а інші вважають його однією з причин багатьох серйозних захворювань.

Як розібратися в цьому, не володіючи спеціальними знаннями і не маючи конкретної інформації? За останні 7-8 років мобільний телефон став невід'ємною частиною нашого життя. Сьогодні нам уже важко уявити, як це ми раніше обходилися без такої потрібної, зручною, просто необхідною речі. Більшість людей, випадково вийшовши на вулицю без мобільника, відчувають себе як «без рук», або без важливої ​​деталі одягу - загалом, некомфортно і незатишно.


З іншого боку, стільниковий телефон є свого роду «повідцем» - адже будь-яка людина знаходиться не далі телефонної трубки, і тому «дістати» його, де б він не знаходився, не складає труднощів нікому: друзям, знайомим, родичам, колегам по роботі або начальству. Добре це чи не дуже - теж спірне питання. Тим не менш, нам все-таки ясно, що випромінювання стільникового телефону не може не робити негативного впливу на організм. Питання в іншому: наскільки це небезпечно, і як від цього захиститися?

Так, деякі представники офіційної медицини, а також провідні вчені вважають, що телефони небезпечні не тільки для дорослих, але особливо для дітей, і взагалі являють загрозу для здоров'я всього людства. Адже більшість людей розмовляють по мобільному по кілька годин на добу, причому в будь-який час доби.

Мобільні телефони і діти: вплив стільникового телефону на дитину
А між тим, мозок у дитини влаштований так, що він більш сприйнятливий до випромінювання телефону, ніж у дорослої людини. Телефон діти зазвичай підносять ближче до вуха, ніж дорослі, а багато буквально притискають його до вушної раковини - адже вона у них м'яка, і дозволяє це робити. В результаті мозком дитини поглинається в кілька разів більша кількість випромінюваної телефоном енергії.

На думку багатьох фахівців, у дітей, що постійно користуються мобільниками, можуть відбуватися негативні зміни в структурі клітин головного мозку. Звідси зниження уваги, ослаблення пам'яті, порушення сну і нервозність, погіршення розумових здібностей, схильність до епілептичних реакцій і стресів.