Мама купила 300г печива по 28,5 грн за кілограм, 500 г печива по 32,5 грн за кілограм і 200г - по 42 грн за кілограм. Знайдіть середню ціну кілограма печива

1

Ответы и объяснения

2014-03-29T09:02:02+00:00