Чотири яблука і дві груші разом коштують 36 коп., а три яблука і три груші - 39 коп. Скільки коштує окремо одна груша і одне яблуко?

1

Ответы и объяснения

2014-03-27T18:20:29+00:00
1)39-36=4              2)4/2=2 коп коштуе оддне яблуко иодна груша
39-36 =3 а не 4 4*2+2*2=12(Это не как не36 по условиям задачи) спасибо конечно , но так я и сам мог решить , все равно не правильно.