Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2014-03-26T16:47:01+04:00
Довго не відступала зима. Вже настав березень, а сніг все продовжував падати , наче зима зовсім не збиралася йти. На вулиці стояли прохолодні й сірі дні , хоча за календарем уже давно мала прийти весна. І ось одного разу вранці мене розбудили яскраві промені весняного сонця , які пробилися в моє вікно . День був вихідний і я , швидко поснідавши , зібрався і вийшов на вулицю.

Сонце світило дуже яскраво , його ніжні промені пригріває щоки. На вулиці стояла справжня весняна погода. Сніг , який ще вчора лежав уздовж дороги , покрився блискучою кіркою. Від теплих сонячних променів сніг почав швидко танути і по дорогах задзюрчали перші весняні струмки . Я згадав , як на гуртку нас вчили робити паперові кораблики . Дістав з рюкзака зошита листок і склав з нього свій кораблик .

Я знайшов найшвидший струмок і опустив у нього кораблик . І ось , мій кораблик похитався , пару раз притулився до берега , а потім швидко помчав по веселому Дзюркотливий струмка вниз по дорозі. Я спробував зробити зі снігу греблю в струмку , щоб кораблик не зміг пропливти , але від води сніг ще швидше розтанув і , через якусь мить , кораблик знову відправився в свою подорож.
Минуло кілька днів , і сніг на вулиці майже весь розтанув. Залишилися тільки невеликі купки , вкриті темною кіркою , під якими насилу вгадувався сніг . Цікаво , от уже в деяких самих сонячних місцях з'явилася молода трава , а під деякими деревами досі лежать невеликі купки темніючого снігу. Якщо спробувати ці купки прорихлити ногою , то всередині них виявляється ще білий сніг . Правда , він вже не схожий на той зимовий пухнастий сніг , а скоріше на дрібні кришталики мокрого льоду. Пройде зовсім небагато часу , і він розтане , перетворившись на дзюркотливий весняний струмок.