Кого ти вважаєш справжнім другом?Напиши про це текст-розповідь (5-7 речень) .

1

Ответы и объяснения

2014-03-25T17:08:45+00:00
Що таке дружба? Я вважаю, що дружба – це коли дві людини довіряють одна одній, поважають одна одну. Дружба – це коли ти ладен віддати найголовніше в житті заради свого товариша. 
Одна дуже розумна людина казала, що дружба – це найвища форма любові. Я згодна з цими словами, адже у дружбі виникають такі ж самі ніжні, світлі та чисті почуття, як і в коханні. 
Є люди, які “товаришують” з ким-небудь лише заради вигоди для себе. Але я таких людей не поважаю, адже ці відносини “дружбою” назвати зовсім не можна!!! Якщо в тебе є друг, то ти ні в якому разі не повинен шукати будь-якої користі з вашого спілкування. 
За моє досить коротке, але і досить цікаве життя траплялося дуже багато людей, яких я вважала своїми друзями. Але пізніше я розуміла, що вони видавали себе за зовсім інших людей. І я розуміла, що це не ті люди, з якими я б хотіла спілкуватися протягом мого життя. 
Зараз є дуже багато людей, з якими я можу дуже весело проводити час. Але справжня подруга в мене тільки одна. І хоч я знаю її не так вже і довго, але можу бути на сто відсотків впевнена, що вона мене ніколи не зрадить, незалежно від того, що би я їй сказала. Ця людина ніколи не залишить мене коли мені буде погано, з нею я завжди поділюся своєю радістю або невдачею, з нею я так само весело можу картати свій вільний час. 
Саме ця людина, після батьків, звичайно, надає мені впевненості в нашому зовсім нелегкому житті. 
Саме тому я вважаю, що без друзів на світі було б дуже сумно