Біля тисячі сторінок, видне місце в літературі, даний документ, не дивлячись на погану погоду, положити на шкаф, тратити час даремно, шахматна доска, з цього витікає, придавати значення, слідуюча пара, виключати ток, протилежна сторона вулиці, листок бумаги, любиме заняття, кидатися у вічі, працювати круглодобово, мраморний підвіконник, надоїдати сестрі, небезпечні качелі, кататися на коньках, іменно в цей день.

2

Ответы и объяснения

2014-03-22T17:40:38+04:00
Близько тисячі сторінок, значне місце в літературі, поданий документ, незважаючи на погану погоду, покласти у шафу, витрачати час даремно, шахова дошка, з цього випливає, надавати значення, наступна пара, вимикати струм, протилежний бік вулиці, лист паперу, улюблене заняття, впадати в очі,працювати цілодобово, мраморне підвіконня, набридати сестрі, небезпечна гойдалка, кататися на ковзанах, саме в цей день.
  • larmih
  • главный мозг
2014-03-23T02:39:33+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
Близько тисячі сторінок, визначне місце в літературі,поданий документ, незважаючи на погану погоду, покласти на шафу, витрачати час даремно, шахматна дошка, з цього слідує, надавати значення, наступна пара, вимикати струм, протилежний бік вулиці,аркуш паперу,улюблене заняття,впадати у вічі, працювати цілодобово, мармурове підвіконня, надбридати сестрі, небезпечна гойдалка, кататися на ковзанах,саме в цей день.