Складіть усну розповідь кінець зими . скористайтесь поданими словами і сполученнями слів
зобразити,відтворити; талановитого, правдивого, яскраво , вдало; світлий, неяскравий;атмосфера очікування весни; теплі сонячні промені, гра світла; особливе світло березня - передвісника весни; сніг не просто білий,а з голубими тінями;таловинки на копицях;прозора крона дерев на тлі блакитного неба

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2014-03-20T19:48:13+00:00
  Кінець зими можна прекрасно зобразити на полотні, у музиці та у багатох інших видах мистецтва. Але жодний пензель не зможе відтворити всю красу цієї пори.
  І  талановитого художника і просто звичайну людину  вражає цей дивний час. Яскраво  і вдало описує Жуковський у своєму вірші "Прихід весни" цю пору. Він передає всю атмосферу цього періоду. Всю зиму я проводжу в очікуванні весни. Бо саме тоді нас бавлять  теплі сонячні промені, гра світла чарує око, а особливе світло березня  - предвісника весни, дарує мені гарний настрій. Сніг у цей час не просто білий , а з голубими тінями . Яскраво виглядають  таловники на копицях . Прозора крона дерев на тлі блакитного неба виглядає дивовижно . Мене зачаровує кінець зими.