Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2014-03-20T14:32:26+00:00
У першу чергу, бути людиною означає вміння жити серед інших людей. Що б ви не робили у своєму житті, завжди необхідно пам’ятати, що ви живете на світі не одні. Вас оточують люди. І потрібно поводитися так, щоб їм було легко і приємно поряд з вами. Звідки беруться такі якості? У деяких вони — подарунок природи, але частіше вихованість, людяність, чемність у собі виховують. Правила поведінки складаються у нас поступово й постійно: спочатку під керівництвом дорослих, потім і самостійно — у спостереженнях за людьми й стосунками між ними. Вихована людина проявляє пошану до інших людей у всьому. Тому необхідно виховувати в собі звичку постійно пам’ятати про оточуючих: не проштовхуватися в натовпі за допомогою ліктів; затуляти рота рукою, коли кашляєш або чхаєш; не забувати говорити «будь ласка»; ніколи не жартувати над фізичними недоліками оточуючих; завжди допомагати тим, хто слабший.Тому бути людиною це означає поступатися, зважати на інших, стримуватися, уникати несправедливості, бути терплячим, чуйним, ввічливим.Ще бути людиною — означає бути патріотом своєї країни. Любов до Батьківщини полягає в готовності захищати її незалежність, працювати на користь своєї країни. Відчуття любові до Батьківщини тісно пов’язане із самою суттю слова «людина», адже патріотизм — невід’ємна частина душевного світу особистості, її моральності, совісті, її честі й достоїнства. Напевно, саме тому вже багато років у людей існує переконання: справжня людина і патріот — це одне й те саме. Розпитайте своїх рідних, скоріше за все, серед них є люди, які зробили подвиг в ім’я нашої країни. Наші бабусі й дідусі, наші батьки можуть привести нам безліч прикладів героїзму і під час війни, і в мирні часи, героїзму минулих років і наших днів. Але для того, щоб стати справжньою людиною, зовсім не обов’язково здійснювати подвиг у масштабах усієї країни. Насправді найважче подолати себе у дрібницях. Недаремно говорять: поступишся в дрібницях, поступишся й у великому.
2014-03-20T14:32:48+00:00
Ми всі живемо у цьому світі заради чогось... Ми на щось розраховуємо, шукаємо друзів, будуємо кар*єру, чимось чомусь.... Але не думаємо про наслідки усьго цього... Ми не думаємо про те, що, навіть, сама дорога серцю людина може завдати удар ножем у спину... Часто забуваємо про те, що нам багато людей, нажаль, заздрять... Забуваємо посміхнутись зранку... А потім ми ще задаємо питання "Чому все так? Я гіден (гідна) більшого! "Але не так часто ми замислюємось :"Якою повинна бути справжня людина"Наприклад, я вважаю, що правжня людина повинна бути чесною .Також в справжній людині,на мою думку, повинна бути цілеспрямованість, адже справжня людина повинна дійти до мети котру вона перед собою поставила. Справжня людина не має права брехати, адже насамперд вона буде брехатии не оточуюючим, а самій собі,що просто жалюгідно. Людина з великої літери "Л" повинна відстоювати своє слово та віддавати відповіть за свої вчинки 

Зараз стає все помітніше те, що всі якісь похмурі і весь час окутані занепокоєні своїми проблемами.... Я розумію, що тяжко, але завжди було тяжко, але ж скільки всього було пережито! Хіба зараз прийшов час зупинитись?... -Ні,не думаю.. . 

Якби кожна людина хоча б трішки замислювалась над вище сказаним, то й життя кожного з нас і життя суспільства в цілому стало б кращим та більш повноцінним. 

Ось така моя думка.. . 

[держи =))]