Твір-опис "Пробудження природи" 5 клас будь ласка терміново
Укр. мова книжка 2013 року вправа 346
відповіідь +10 балів 1 дякую !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2014-03-20T14:56:29+00:00
Про весну часто кажуть: весна красна . " Красна" - не тому що з'являються червоні квіти. Адже все одно основний колір весни - зелений. А тому що - красива . Це дійсно дуже красиве час року.
У перші дні весни природа ще виглядає досить непривабливо : сірі грудки снігу , голі чорні дерева . Але вже так весело починає світити і пригрівати сонце , що картина виглядає все одно радісною і обіцяє. Всі знають: ще трохи і прийде справжня краса.

Дуже красиві і ніжні перші квіти. Вони вилазять прямо з-під снігу. А ледве зійде сніг , вся земля швидко покривається свіжої травичкою . Вона така красива, яскрава , що її порівнюють з дорогоцінним каменем , називають смарагдовою .

А через ще тиждень на деревах починають набухати і лопатися нирки. Уважний людина , проходячи повз одного і того ж куща або дерева , щодня відзначає , як збільшуються і розкриваються пробиваються листочки. Багато дерева починають цвісти ще до того , як випустили листочки , наприклад , верба . Пухнасті сірі грудочки на вербі нагадують маленьких зайчиків , які причаїлися в очікуванні тепла.