Яке значення для людини має мова?(5-7 речень)Срочно!!!На завтра сижу думаю

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2014-03-18T19:00:19+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
Мова - це ознака нашої нації.З мови починається культура,а за нею звичаї,традиції.Мова -це не тільки спосіб вираження думок.Вона - головна символіка нашої незалежності.
Якщо зазирнути в підручник з Історії України можна побачити,як багато разів у нашої нації прагнули відібрати мову,а з нею і українську культуру,звичаї,традиції.Проте,наша нація залишалася незламною і непереборною.Внаслідок цього ми здобули незалежність і офіційне використання української мови,як традиційної.
Вивчаючи інші інозмені мови слід не забувати про свою рідну,українську.Ніяка інша мова не замінить твоєї рідної,власної.
Я думаю,що мову недмінно повинні вивчати,адже мова - це не тільки засіб вираження емоцій і думок,а й талісман,який з покоління в покоління оберігає спокій нашої країни.
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален