Допоможіть! Будь ласка зробіть текст у якому багато прикметників

1
Текст про Україну
Текст писати в коментаріях
УКРАїНА найкраща заголовок
Комментарий удален
Комментарий удален

Ответы и объяснения

2014-03-17T19:43:51+00:00
Україна є суверенною державою, її незалежність була проголошена в 1991 році. Україна знаходиться на сході Європи. Територія України є 603 700 квадратних кілометрів. Україна межує з Росією , Білоруссю , Польщею , Молдовою , Словаччиною , Угорщиною та Румунією. Це омивається Чорним морем і Азовським морем і має дуже важливі порти . Україна більше Франції і Великобританії , але значно менше , ніж Росії . 5 % від території України займають гори ; інша частина українського області є плоскою . Україна має Карпати і Кримські гори. Карпати є природною гірської кордону України . Вони покриті змішаними лісами сосни , ялиці , бука і дуба. Є самі товсті лісу в Волині , які є частиною знаменитого Біловезькій пущі .
Дніпро є головної річки країни , більше того , це третя за довжиною річка у Європі. Такі річки , як Дністер , Дунай , Південний Буг і Сіверський Донець , також важливі.
Населення нашої країни становить близько 46 мільйонів чоловік. Окрім українців представники багатьох інших національностей живуть там : росіяни , євреї , білоруси , молдавани , румуни , греки , татари , поляки , вірмени , німці , цигани та інші етнічні меншини. Вони сприяли культури та історії України .
Найбільші міста України Київ , Харків, Львів , Дніпропетровськ , Запоріжжя, Донецьк , Одеса , Миколаїв та інші.
Україна розвивається промислове і сільськогосподарське країну. Вона багата залізної руди , вугілля , природного газу , нафти , солі та інших корисних копалин. Україна має такі галузі промисловості , як металургія , машинобудування, енергетика , хімічна промисловість і сільське господарство. Вчені з України зробити свій внесок важливих відкриттів і винаходів у світовій науці.
Україна має багату історичну та культурну спадщину . Є багато вищих навчальних закладів , театрів , бібліотек , музеїв , художніх галерей в Україні . Він також відомий для багатьох видатних письменників , поетів і музикантів.
Україна є членом Організації Об'єднаних Нації Організації та бере участь у роботі багатьох міжнародних організацій.