Ответы и объяснения

2014-03-16T18:33:48+00:00
юрий гагарин
12 квітня 1961 - цей день назавжди увійшов в історію людства. Весняним вранці потужна ракета-носій вивела на орбіту перший в історії космічний корабель "СХІД" з першим космонавтом Землі - громадянином Радянського Союзу Юрієм Гагаріним на борту. За 1 год 48 хв Юрій Гагарін облетів земну кулю і благополучно приземлився в околиці села Смєловка Тернівського району Саратовської області.
За рішенням Міжнародної авіаційної федерації (ФАІ) 12 квітня відзначається Всесвітній день авіації і космонавтики. Свято встановлене указом Президії Верховної Ради СРСР від 9 квітня 1962 року.
Юрій Олексійович Гагарін - людина-легенда, перший в світі льотчик-космонавт, який скоїв виліт в космічний простір, і перш за все, російська людина дуже незвичайної долі.
Юрія Гагаріна по праву називають великою людиною. Його ім'я і подвиг стали символом усього передового, відкрили шлях новим можливостям в освоєнні космосу.
Юрій Гагарін став одним з найзнаменитіших людей планети, він відвідав більше 30 країн світу, ставши гордістю своєї країни.
12 квітня 1961 - це була велика дата в світовій історії. Дата, яка перевернула все уявлення людей про світ у цілому, день, коли народи світу відчули себе єдиною цивілізацією. Не дивно, що символом цього дня став Юрій Гагарін, а сам він, відповідно, в очах світу став символом Росії - тієї країни, якій належав.
Так що опитування росіян - опитуванням, рейтинг - рейтингом, і можна сперечатися до хрипоти: чи є особа нинішнього або попереднього президента Росії особою «людини року». Юрій Гагарін вже міцно зайняв місце «людини сторіччя» і «особи Росії» в очах усього світу. А якщо виявиться, що людина не самотня на просторах Всесвіту, якщо коли-небудь відбудеться зустріч з іншою цивілізацією (що давно пророкують уфологи, фантасти і «ловці зелених чоловічків»), то Юрій Гагарін цілком може стати і «обличчям цивілізації». Що ж, це буде дуже обаятельное особа.
Пам'ять про Юрія Гагаріна, як про легендарного та мужню людину, першого космонавта планети, назавжди залишиться в пам'яті людей.


2014-03-16T21:07:44+00:00
Одного разу  вырышили вилетыти у космос два космонавта. В них була своя велика ракета. Хлопці вже домовились, що вилетять у космос на наступній неділі і що гроші, які вони за це отримають вони поділять на двох. Але у одного з космонавтів на слідуючий день виникла коварна ідея полетіти одному і забрати усю винагороду собі. І він вирішив летіти першим не сказавши про це другові. Хлопець пішов до місця де знаходилась ракета. Але маючи докори совісті ходив навколо ракети роздумуючи. Але після довгої прогулянки навколо ракети космонавт стомився і присів, щоб відпочити. Він трохи задрімав. У сні він побачив, що він полетів у космос один і зустрів там страшного інопланетянина, який хотів з'їсти нежданого гостя. Прокинувшись від переляку космонавт не захотів обманювати товарища. Він вирішив полетіти у космос так, як було заплановано, бо як кажут гарний товариш - половина дороги.