скласти казку про двох хвальків розбишак. Наприклад два півники або про горобчиків. треба щоб були прикметники які характиризують дійових осіб.

1

Ответы и объяснения

2014-03-15T18:27:41+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
На сільському подвір"ї жили два півники. Одного ранку засперечалися вони. кому бути господарем на подвір"ї. Почали вони кожен себе вихваляти. Перший каже, що він має гарний голос, його чути аж на сусідній вулиці. Інший каже, що він дуже добре орієнтується у часі, і ще жодного разу не помилився зі сходом сонця. Був галас, шум цілий день, півники почали битися.Вони так билися, що пір"я летіло навкруги. Аж тут наглянула лисиця і побачила цю бійку. Зненацька ускочила вона на них, і одного за хвіст зловила, а іншого за крила. Їм пощастило і вони зуміли вирватися з її цупких лап, хоча багато пір"я втратили. З тієї пори півники більше не вихвалялися і не сперечалися. Вони разом співали вранці і вчасно будили своїх господарів.