Ответы и объяснения

2014-03-13T12:36:19+00:00

Мене звуть Олена . Я навчаюсь у  6-му класі.   Із шкільних предметів мені дуже  подобається вивчати історію України, англійську та німецьку мову  . Ще я вивчаю українську мову, бо нова держава і ми повинні знати себе від а до я, а якщо ми не знатимемо мови та історії нашої держави, то ми не будемо її повноцінними громадянами. Також я дуже люблю читати  детективи та українські народні казки.
Я давно збиралася написати вам листа , та поділитися  думками, мріями, розповісти, як у свої одинадцять років я здатна сприймати життя, що мене турбує та непокоїть.
 У школі ми вчимо вашу  творчість.  Кожен учень знає ваш заповіт напам'ять .
 Вже пройшло багато років , як Україна стала вільною державою. З того часу у нас є свій Президент. Вам , Тарас Шевченко , може,     не дуже зрозуміле це слово. Бо тоді головними були царі і  гетьмани. А от ми , не уявляємо України без Президента. Ми іншої Батьківщини не знаємо.
У кожного з нас своя доля, своє призначення. Але головне, на мою думку, - залишити добрий слід на землі, в метушні не загубити все найкраще, що дали нам батьки. Ви змогли з цим справитися  і стали однією з найвеличніших постатей української літератури та української держави.Ви  закликаєте  нас: «Свою Україну любіть, Любіть її... Во время люте, В остатню тяжкую минуту За неї Господа моліть» . Я  хочу,    щоб ваши  слова почули усі люди нашої планети .
Я  усім серцем непокоюсь за свою державу в цілому і за кожну людину. Дорогий, Тарас Григорович, а  хотіли б ви зараз   жити в сучасній Україні і продовжувати свою творчість?
Я рада  , що вислухали мене .  Всього вам найкращого!
Чекаю від вас листа .                                                                                                  оленка 
21.11.11