Ответы и объяснения

2014-03-11T21:45:36+04:00
Опис соняшника
Соняшник – це молодший брат небесного сонця, але живе на землі. Теплого ясного дня соняшник завжди підіймає свою красиву голівку вгору. Його усміхнене темне обличчя оточене щільним вінком з яскраво-жовтих пелюсток, гладких та ніжних на дотик. А от стовбур та листя в соняшника вкриті мілкими-мілкими колючками, і об них можна сильно подряпатися. Коли соняшник доцвітає, його пелюстки втрачають колір та стають жорсткими й сухими. Зате в ньому достигає насіння, яке ми із задоволенням їмо чи робимо олію.
Лучший Ответ!
  • larmih
  • главный мозг
2014-03-11T22:07:00+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
Літо-чудова квіткова пора.Яких тільки квітів ти не зустрінеш у цей час:це і волошки,і маргаритки,і соняшники,і календула,і мальви.Особливу увагу,одначе, привертає особлива квітка,один із смволів України,чорнобривець.
Це низькоросла рослинка досягає 30 см у висоту.Його дрібні суцвіття утворюють суцільний жовто-оранжевий килим.Кожна квіточка нагадує мереживо,яке дбайливо виплела господиня. 
Очень красивый текст)
Сапасибо!!!
тут же пишет что надо описать