Пригадай,як ти святкував(святкувала)свій день народження.Напиши про це текст-розповідь (5-7 речень)

1

Ответы и объяснения

  • Dita
  • хорошист
2014-03-07T20:23:39+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
Моє улюблене свято₋ День Народження. Мені завжди дарують багато подарунків: квітів,іграшок та цукерок. Мій останній день народження ми святкували спочатку з друзями в ............(де?), а потім в колі сім'ї з моїми родичами. Мені було дуже приємно отримувати поздоровлення від моїх однокласників і друзів. Мабуть, це був найкращий День народження в моєму житті.
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
У році є багато свят, але одне – тільки для тебе. Що це за свято ? Ну, звичайно, – це день народження.
Я народилася взимку, тому святкуємо його, коли навкруги лежить сніг. Але холодну погоду зігріває батьківська любов та хороший настрій. Мама пече великий святковий торт і прикрашає його свічками. Я складаю графік розваг. Зазвичай до нас приходять гості та друзі. Мене усі вітають, я отримую подарунки. А найбільше мені подобається мить, коли я задуваю ці свічки. Кожного року їх стає на одну
Кожного року їх стає на одну більше. Це свято дуже гарне. Усе проходить чудово! На згадку про цей день тато завжди робить фотографії.
Добре, що батьки теж допомагають мені відчути, що з кожним роком я зростаю та дорослішаю.