Ответы и объяснения

2014-03-05T18:09:24+04:00
Beste «teması Tatil 8 mart»

8 mart insanlar ülkemizde kutluyoruz dünya kadınlar günü. Bu tarih tüm kadın kabul tebrikler, erkek поздравляют их.Восьмого mart kadınlar vermeyi kabul etti kartlar, çiçekler, hediyeler ve kızlar - ve daha da oyuncaklar. Günde 8 mart için özel olarak tasarlanmıştır yapmak hoş annesi, kız kardeşi, büyükannesi, kız arkadaşı учительнице.

Özellikle önemlidir, 8 mart yakından göstermelidir anneme. En iyisi, bu gün o olmayacak ev işi. Sık sık tatil annem yüklendi hala normalden daha fazla, çünkü ona gerekir hazırlanmak kabul edilmektedir. Annem yardım lazım en kısa sürede. Ve hediye onu yapmak yürekten daha iyi sadece kendi eliyle yapılmış. Ana - hediye sevgi ile.

Bayram, 8 mart ilginç bir hikayesi vardır. Dünya kadınlar günü çıktı geçen yüzyılın başlarında, kadınların kitlesel mücadele, kendi hakları için. Bu nedenle mart Sekizinci hatırlanması gibi, pek çok kadın için, sevdiklerini, toplum ve Vatan. Ve iyi olacağını hatırlamak sadece 8 mart.

Sık çalışan kadın erkeklerle eşit işletmeler, ofisler, evet, sonunda, огородах. Anne растят çocuklar, kurşun ve ekonomi: yemek için bütün aile, silmek, temiz. Kızlar çekmek güzelliği ve cazibesi, onlar bu dünyaya радостней. Birçok kadın - yaratıcı insanlar: şarkı söylüyorlar, dans ediyorlar, рукодельничают ve bu göze çevre. Kadın saklar, ev yuva, ısınma dünya onun sevgi ve şefkat.